Media Entity Calameo (1.0.6) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Pages
af: Bladsye

en: Comments
af: Kommentaar

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: Book
af: Boek

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Mini
af: Klein
