Media Entity Calameo (1.0.6) - en to am translation catalogue (6 entries)

en: Pages
am: ገፆች

en: Status
am: ሁኔታ

en: Comments
am: አስተያየቶች

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: View
am: ትይታ

en: Mode
am: ሁኔታ
