Media Entity Calameo (1.0.6) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Comments
ast: Comentarios

en: Book
ast: Llibru

en: Add
ast: Amestar

en: View
ast: Vista

en: Format
ast: Formatu

en: Mode
ast: Mou

en: Width
ast: Anchu

en: Height
ast: Altu
