Media Entity Calameo (1.0.6) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Pages
az: Səhifələr

en: Status
az: Vəziyyət

en: Comments
az: Şərhlər

en: The configuration options have been saved.
az: Konfiqurasiya seçimləri yadda saxlanıldı.

en: Book
az: kitab

en: Views
az: Görünüşlər

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Mode
az: Rejim

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Image field display format settings
az: Şəkil sahəsinin ekran formatı parametrləri
