Media Entity Calameo (1.0.6) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: Pages
be: Старонкі

en: Status
be: Статус

en: Comments
be: Каментары

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Book
be: Падшыўка

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Format
be: Фармат

en: Mode
be: Лад

en: Width
be: Шырыня

en: Height
be: Вышыня

en: Media
be: Мультымедыя
