Media Entity Calameo (1.0.6) - en to cy translation catalogue (15 entries)

en: Pages
cy: Tudalennau

en: Status
cy: Statws

en: Comments
cy: Sylwadau

en: The configuration options have been saved.
cy: Mae dewisadau ffurfweddu wedi ei gadw.

en: Book
cy: Llyfr

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Add
cy: Ychwanegu

en: View
cy: Gweld

en: Format
cy: Fformat

en: Mode
cy: Modd

en: Width
cy: Lled

en: Height
cy: Uchder

en: Media
cy: Cyfryngau

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Mini
cy: Bychan
