Media Entity Calameo (1.0.6) - en to de translation catalogue (24 entries)

en: Pages
de: Seiten

en: Comments
de: Kommentare

en: The configuration options have been saved.
de: Die Konfigurationsoptionen wurden gespeichert.

en: Book
de: Buch

en: Views
de: Ansichten

en: Add
de: Hinzufügen

en: View
de: Ansicht

en: Display mode
de: Anzeigemodus

en: Mode
de: Modus

en: Width
de: Breite

en: Height
de: Höhe

en: Display options
de: Anzeigeoptionen

en: Media
de: Medien

en: API key
de: API-Key

en: Automatic
de: Automatisch

en: Not configured
de: Nicht konfiguriert

en: Favorites
de: Favoriten

en: Scroll
de: Bildausschnitt vertikal verschieben

en: Width: @width px
de: Breite: @width px

en: Height: @height px
de: Höhe: @height px

en: Image field display format settings
de: Anzeigeformateinstellungen von Bildern

en: Base folder for thumbnails
de: Basisordner für Miniaturbilder

en: API Key.
de: API-Key.

en: Viewer
de: Betrachter
