Media Entity Calameo (1.0.6) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Pages
el: Σελίδες

en: Status
el: Κατάσταση

en: Comments
el: Σχόλια

en: The configuration options have been saved.
el: Οι επιλογές διευθέτησης αποθηκεύτηκαν.

en: Book
el: Βιβλίο

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Format
el: Μορφή

en: Display mode
el: Τρόπος εμφάνισης

en: Mode
el: Τρόπος

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Display options
el: Επιλογές προβολής

en: Media
el: Μέσα

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Slide
el: Κύλιση

en: Automatic
el: Αυτόματο

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Mini
el: Μικρό

en: Image field display format settings
el: Ρυθμίσεις μορφοποίησης εμφάνισης για πεδίο εικόνας
