Media Entity Calameo (1.0.6) - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: Status
fa: وضعیت

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: The configuration options have been saved.
fa: تنظیمات ذخیره شدند.

en: Book
fa: کتاب

en: Views
fa: نماها

en: Add
fa: افزودن

en: View
fa: مشاهده

en: Format
fa: قالب‌بندی

en: Display mode
fa: نحوه نمایش

en: Mode
fa: سبک

en: Width
fa: عرض

en: Height
fa: ارتفاع

en: Display options
fa: گزینه‌های نمایش

en: Media
fa: رسانه

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Slide
fa: لغزیدن

en: Automatic
fa: خودکار

en: Not configured
fa: پیکربندی نشده

en: Mini
fa: کوچک
