Media Entity Calameo (1.0.6) - en to fi translation catalogue (18 entries)

en: Pages
fi: Sivut

en: Status
fi: Tila

en: Comments
fi: Kommentit

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: Book
fi: Kirja

en: Views
fi: Näkymät

en: Add
fi: Lisää

en: View
fi: Näytä

en: Format
fi: Muoto

en: Display mode
fi: Esitysmuoto

en: Mode
fi: Tila

en: Width
fi: Leveys

en: Height
fi: Korkeus

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Downloads
fi: Lataukset

en: Slide
fi: Liu'uta

en: Automatic
fi: Automaattinen

en: Not configured
fi: Ei asetettu
