Media Entity Calameo (1.0.6) - en to fil translation catalogue (6 entries)

en: Pages
fil: Mga Pahina

en: Status
fil: Kalagayan

en: Comments
fil: Mga puna

en: Book
fil: Aklat

en: Add
fil: Idagdag

en: View
fil: Tingnan
