Media Entity Calameo (1.0.6) - en to he translation catalogue (16 entries)

en: Pages
he: עמודים

en: Status
he: סטטוס

en: Comments
he: תגובות

en: The configuration options have been saved.
he: ההגדרות נשמרו.

en: Book
he: ספר

en: Views
he: היבטים

en: Add
he: הוספה

en: View
he: צפיה

en: Format
he: פורמט

en: Mode
he: אופן ביצוע

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Display options
he: אפשרויות תצוגה

en: Media
he: מדיה

en: Automatic
he: אוטומטי

en: Mini
he: מיני
