Media Entity Calameo (1.0.6) - en to hi translation catalogue (15 entries)

en: Pages
hi: पृष्ठ

en: Status
hi: अवस्था

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: The configuration options have been saved.
hi: विन्यास विकल्प सेव कर लिए गया है।

en: Book
hi: बुक

en: Views
hi: द्रश्य

en: Add
hi: जोड़ें

en: View
hi: देखें

en: Format
hi: प्रारूप

en: Mode
hi: प्रकार

en: Width
hi: चौड़ाई

en: Height
hi: ऊंचाई

en: Display options
hi: प्रदर्शन विकल्प

en: Media
hi: मीडिया

en: Automatic
hi: स्वचालित
