Media Entity Calameo (1.0.6) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Pages
hr: Stranice

en: Comments
hr: Komentari

en: The configuration options have been saved.
hr: Postavke spremljene.

en: Book
hr: Knjiga

en: Add
hr: Dodaj

en: View
hr: Pregled

en: Format
hr: Oblik

en: Mode
hr: Režim

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Media
hr: Mediji

en: Automatic
hr: Automatski
