Media Entity Calameo (1.0.6) - en to ja translation catalogue (21 entries)

en: Pages
ja: ページ

en: Status
ja: 状態

en: Comments
ja: コメント

en: The configuration options have been saved.
ja: 設定オプションが保存されました。

en: Book
ja: ブック

en: Views
ja: ビュー

en: Add
ja: 追加

en: View
ja: ビュー

en: Format
ja: フォーマット

en: Display mode
ja: 表示モード

en: Mode
ja: モード

en: Width
ja: 幅

en: Height
ja: 高さ

en: Display options
ja: ディスプレイオプション

en: Media
ja: メディア

en: Downloads
ja: ダウンロード

en: Slide
ja: スライド

en: Automatic
ja: 自動

en: Not configured
ja: 設定されていません

en: Mini
ja: ミニ

en: Image field display format settings
ja: 画像フィールドのディスプレイフォーマット設定
