Media Entity Calameo (1.0.6) - en to ka translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Comments
ka: კომენტარები

en: Book
ka: წიგნი

en: Add
ka: დამატება

en: Format
ka: ფორმატი

en: Mode
ka: რეჟიმი

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია
