Media Entity Calameo (1.0.6) - en to kk translation catalogue (7 entries)

en: Pages
kk: Беттер

en: Status
kk: Жағдайы

en: Comments
kk: Пікірлер

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Book
kk: Кітап

en: View
kk: Қарау

en: Mode
kk: күй
