Media Entity Calameo (1.0.6) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Comments
ml: അഭിപ്രായങ്ങൾ

en: Book
ml: പുസ്തകം

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ

en: View
ml: കാഴ്ച്ച

en: Mode
ml: മോഡ്
