Media Entity Calameo (1.0.6) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: Status
mn: Төлөв

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Book
mn: Ном

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Format
mn: Бүтэц

en: Mode
mn: Горим

en: Width
mn: Өргөн

en: Height
mn: Өндөр

en: Media
mn: Дуу дүрслэл
