Media Entity Calameo (1.0.6) - en to mr translation catalogue (11 entries)

en: Pages
mr: पाने

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Comments
mr: प्रतिक्रिया

en: The configuration options have been saved.
mr: संरचना पर्याय संरक्षीत केले

en: Book
mr: पुस्तक

en: Views
mr: याद्या

en: Add
mr: समाविष्ट करा

en: View
mr: बघा

en: Format
mr: रचना

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची
