Media Entity Calameo (1.0.6) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Pages
nn: Sider

en: Comments
nn: Kommentarar

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Book
nn: Bok

en: View
nn: Sjå på

en: Mode
nn: Modus

en: Display options
nn: Visningsalternativ
