Media Entity Calameo (1.0.6) - en to pl translation catalogue (19 entries)

en: Pages
pl: Strony

en: Comments
pl: Komentarze

en: The configuration options have been saved.
pl: Konfiguracja została zapisana.

en: Book
pl: Książka

en: Views
pl: Widoki

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Display mode
pl: Tryb wyświetlania

en: Mode
pl: Tryb

en: Width
pl: Szerokość

en: Height
pl: Wysokość

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Downloads
pl: Pobrania

en: API key
pl: Klucz API

en: Automatic
pl: Automatyczne

en: Not configured
pl: Nieskonfigurowane

en: Favorites
pl: Ulubione

en: Scroll
pl: Przewijanie

en: Image field display format settings
pl: Ustawienia formatu wyświetlania pola obrazu
