Media Entity Calameo (1.0.6) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Pages
ro: Pagini

en: Status
ro: Stare

en: Comments
ro: Comentarii

en: The configuration options have been saved.
ro: Opțiunile de configurare au fost salvate.

en: Book
ro: Carte

en: Views
ro: Vizualizări

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afișează

en: Display mode
ro: Modul de afişare

en: Mode
ro: Mod

en: Width
ro: Lățime

en: Height
ro: Înălțime

en: Display options
ro: Opțiuni de afișare

en: API key
ro: Cheia API

en: Automatic
ro: Automat

en: Favorites
ro: Favorite

en: Image field display format settings
ro: Setările formatului de afișare a câmpului imagine
