Media Entity Calameo (1.0.6) - en to ru translation catalogue (24 entries)

en: Pages
ru: Страницы

en: Status
ru: Статус

en: Comments
ru: Комментарии

en: The configuration options have been saved.
ru: Настройки конфигурации были успешно сохранены.

en: Book
ru: Книга

en: Views
ru: Представление

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Format
ru: Формат

en: Display mode
ru: Режим отображения

en: Mode
ru: Режим

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Display options
ru: Настройки отображения

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Downloads
ru: Загрузки

en: API key
ru: API-ключ

en: Slide
ru: Слайд

en: Automatic
ru: Автоматически

en: Not configured
ru: Не настроено

en: Favorites
ru: Избранное

en: Mini
ru: Мини

en: Scroll
ru: Прокрутка

en: Image field display format settings
ru: Настройки формата отображения поля изображения
