Media Entity Calameo (1.0.6) - en to sl translation catalogue (11 entries)

en: Pages
sl: Strani

en: Status
sl: Stanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: The configuration options have been saved.
sl: Konfiguracijske možnosti so bile shranjene.

en: Book
sl: Knjiga

en: Add
sl: Dodaj

en: View
sl: Prikaži

en: Format
sl: Oblika

en: Mode
sl: Način

en: Width
sl: Širina

en: Height
sl: Višina
