Media Entity Calameo (1.0.6) - en to sq translation catalogue (7 entries)

en: Pages
sq: Faqet

en: Status
sq: Gjendja

en: Comments
sq: Komente

en: The configuration options have been saved.
sq: Opsionet e konfigurimit u ruajtën.

en: Book
sq: Libri

en: View
sq: Shfaq

en: Mode
sq: Mënyrë
