Media Entity Calameo (1.0.6) - en to sv translation catalogue (17 entries)

en: Pages
sv: Sidor

en: Comments
sv: Kommentarer

en: The configuration options have been saved.
sv: Inställningarna har sparats.

en: Book
sv: Bok

en: Views
sv: Vyer

en: Add
sv: Lägg till

en: View
sv: Visa

en: Display mode
sv: Visningsstil

en: Mode
sv: Läge

en: Width
sv: Bredd

en: Height
sv: Höjd

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Slide
sv: Glida

en: Automatic
sv: Automatisk

en: Not configured
sv: Ej inställd

en: Viewer
sv: Åskådare
