Media Entity Calameo (1.0.6) - en to ta translation catalogue (16 entries)

en: Pages
ta: பக்கங்கள்

en: Status
ta: நிலை

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: The configuration options have been saved.
ta: அமைவாக்கத் தெரிவுகள் சேமிக்கப்பட்டன

en: Book
ta: நூல்

en: Views
ta: பார்வைகள்

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Format
ta: வடிவமைப்பு

en: Mode
ta: முறை

en: Width
ta: அகலம்

en: Height
ta: உயரம்

en: Media
ta: ஊடகம்

en: Slide
ta: நழுவு

en: Automatic
ta: தானியங்கி

en: Mini
ta: சிறிய
