Media Entity Calameo (1.0.6) - en to tr translation catalogue (20 entries)

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Status
tr: Durum

en: Comments
tr: Yorumlar

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: Book
tr: Kitap

en: Views
tr: Görünümler

en: Add
tr: Ekle

en: View
tr: Görüntüle

en: Format
tr: Biçim

en: Display mode
tr: Görüntüleme modu

en: Mode
tr: Kip

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Display options
tr: Gösterim seçenekleri

en: Media
tr: Medya

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Automatic
tr: Otomatik

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Favorites
tr: Sık kullanılanlar

en: Image field display format settings
tr: Görsel alanı gösterme biçimi ayarları
