Media Entity Calameo (1.0.6) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Pages
ur: صفحات

en: Status
ur: حالت

en: Comments
ur: تبصرے

en: The configuration options have been saved.
ur: کنفگریشن کے انتخابت محفوظ کرلیے گۓ ھیں۔

en: Book
ur: کتاب

en: Views
ur: ویوز

en: Add
ur: شامل کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Format
ur: فارمیٹ

en: Mode
ur: طریقۂ کار
