Media Entity Calameo (1.0.4) - en to ca translation catalogue (9 entries)

en: Pages
ca: Pàgines

en: Status
ca: Estat

en: Comments
ca: Comentaris

en: The configuration options have been saved.
ca: S'han desat les opcions de configuració.

en: Add
ca: Afegeix

en: Width
ca: Amplada

en: Height
ca: Alçada

en: Media
ca: Multimèdia

en: Downloads
ca: Descàrregues
