Media entity consent (8.x-1.0) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Submit
be: Захаваць

en: Enabled
be: Уключана

en: Question
be: Пытанне

en: Footer
be: Ніжні калантытул

en: Media
be: Мультымедыя

en: About
be: Аб
