Media entity consent (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Submit
gl: Enviar

en: Enabled
gl: Activado

en: Question
gl: Pregunta

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Media
gl: Medios

en: About
gl: Información
