Media entity consent (8.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ja: 送信

en: Enabled
ja: 有効

en: Question
ja: 質問

en: Footer
ja: フッター

en: Media
ja: メディア

en: About
ja: アバウト

en: Media types
ja: メディアタイプ
