Media entity consent (8.x-1.0) - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Submit
sk: Odoslať

en: Enabled
sk: Povolené

en: Question
sk: Otázka

en: Footer
sk: Päta

en: Media
sk: Médiá

en: About
sk: Informácie o

en: Media types
sk: Typy médií

en: Privacy policy
sk: Ochrana osobných údajov
