Media entity consent (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Submit
he: שלח

en: Enabled
he: מופעל

en: Question
he: שאלה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Media
he: מדיה

en: About
he: אודות

en: Privacy policy
he: מדיניות פרטיות

en: Privacy policy text
he: כיתוב למדיניות פרטיות
