Media entity consent (8.x-1.1) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Submit
pl: Zachowaj

en: Enabled
pl: Włączone

en: Question
pl: Pytanie

en: Footer
pl: Stopka

en: About
pl: O stronie

en: Media types
pl: Typy mediów

en: Privacy policy
pl: Polityka prywatności
