Media entity consent (8.x-1.2) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Submit
ar: إضافة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Question
ar: السؤال

en: Footer
ar: التذييل

en: Media
ar: ميديا

en: About
ar: حول
