Media entity consent (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: Submit
ca: Envia

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Question
ca: Pregunta

en: Footer
ca: Peu

en: Media
ca: Multimèdia

en: About
ca: Detalls

en: Media types
ca: Tipus de mèdia
