Media entity consent (8.x-1.2) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Submit
pt: Enviar

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Question
pt: Pergunta

en: Footer
pt: Rodapé

en: Media
pt: Mídia

en: About
pt: Sobre

en: Media types
pt: Tipos de mídia

en: Privacy policy
pt: Política de privacidade
