Media entity consent (8.x-1.2) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Submit
th: ส่งข้อมูล

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Question
th: คำถาม

en: Media
th: สื่อ

en: About
th: เกี่ยวกับ
