Media entity consent (8.x-1.3) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Submit
id: Kirim

en: Enabled
id: Aktif

en: Question
id: Pertanyaan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: About
id: Tentang

en: Media types
id: Jenis media
