Media entity consent (8.x-1.41) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fa: ثبت

en: Enabled
fa: فعال

en: Question
fa: سوال

en: Footer
fa: پاورقی

en: Media
fa: رسانه

en: About
fa: درباره

en: Media types
fa: انواع رسانه
