Media entity consent (8.x-1.41) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Submit
fr: Soumettre

en: Enabled
fr: Activé

en: Footer
fr: Pied de page

en: Media
fr: Média

en: About
fr: À propos

en: Media types
fr: Types de média

en: Privacy policy
fr: Politique de confidentialité
