Media entity consent (8.x-1.41) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Submit
hr: Pošalji

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Question
hr: Pitanje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Media
hr: Mediji

en: About
hr: Opis
