Media entity consent (8.x-1.41) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
hy: Կիրառել

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Question
hy: Հարց

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Media
hy: Մեդիա
