Media entity consent (8.x-1.41) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Submit
lt: Siųsti

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Question
lt: Klausimas

en: Footer
lt: Poraštė

en: About
lt: Apie

en: Media types
lt: Medijos tipai
