Media entity consent (8.x-1.41) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Submit
ru: Отправить

en: Enabled
ru: Включено

en: Question
ru: Вопрос

en: Footer
ru: Подвал

en: Media
ru: Мультимедиа

en: About
ru: Информация

en: Media types
ru: Типы медиа

en: Privacy policy
ru: Политика конфиденциальности

en: Privacy policy text
ru: Текст политики конфиденциальности
