Media entity consent (8.x-1.41) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Submit
uk: Надіслати

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Question
uk: Питання

en: Footer
uk: Нижній колонтитул

en: Media
uk: Медіа

en: About
uk: Про модуль

en: Media types
uk: Типи медіа
