Media entity consent (8.x-1.41) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Submit
cy: Cyflwyno

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Question
cy: Cwestiwn

en: Footer
cy: Troedyn

en: Media
cy: Cyfryngau
